Zakázková

výroba hausbótů

Naše partnerská společnost Yachtboom s. r. o. se zabývá zakázkovou stavbou obytných motorových lodí, chcete-li hausbotů, již od roku 2004.

V podstatě Vám nenabízíme jen loď samotnou, ale především zcela nový rozměr trávení volného času a nebojíme se tvrdit, že i nový životní styl. Obytnou loď můžete vnímat jako pohyblivou alternativu za chatu u řeky nebo jako ideální příležitost pro rodinné výlety či rybaření.

Pokud očekáváte od lodě plnohodnotný komfort jako je koupelna vč. sprchy a splachovacího WC, kuchyň, topení, pohodlné spaní, terasa s možností grilování, prostor na opalování atd, obraťte se s důvěrou na nás! 

Se splavněním dalšího úseku řeky Vltavy, ke kterému došlo v květnu roku 2017, se otevírá nová možnost, jak poznat krásu jižních Čech z jiného pohledu, než na který jste byli doposud zvyklí. Námi vyrobené lodě jsou samozřejmě schopné plavby na všech vnitrozemských vodních cestách, přehradách či jezerech, kde to povoluje zákon. Ale pokud si chcete loď odvézt do zahraničí, ani to není problém. Lodě splňují veškeré mezinárodní standarty.

Buďte na řece jako doma :-)

www.yachtboom.cz

Nabízíme:

 

 

 

zanechte nám vzkaz nebo nás sledujte na Facebooku


Děkujeme našim partnerům

TOPlist